Voor persoonlijk advies bel: 0182 34 70 74

Ubiquiti


Filters

Managed PoE+ Gigabit Switches with SFP, 26 Gbps, 24 Gigabit RJ45, 2 SFP, 500W
UVC-G3-AF - 1/3", 4 MP, HDR, EFL 3.6 mm, f/1.8, 1920x1080, 30f fps, PoE, 10/100 Ethernet, 5 pk
Wi–Fi Access Point, In–Wall, Indoor, 802.11ac, 5GHz MIMO 2x2, 867Mbps, PoE, 3x 10/100/1000 Ether
8 x Gigabit Ethernet RJ-45, 1U
AmpliFi HD WiFi System, 1x AmpliFi Rooter, 2x AmpliFi Meshpoints, 26 dBm, 5.25 Gbps, 802.11ac/a/b/g/
UAP-AC-PRO - Indoor/Outdoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 2x 10/100/1000, 1x USB 2.0, 5pk
UAP-AC-PRO - Indoor/Outdoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 2x 10/100/1000, 1x USB 2.0, 802.3af PoE
Ubiquiti UniFi Indoor Long Range Access Point 2.4GHz/5GHz
Indoor/Outdoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 2x 10/100/1000, 1x USB 2.0, 802.3af PoE, 802.3at PoE
1,750 Mbps, 26 dBm, Dual-Band Antenna, Tri-Polarity, 1x RJ-45 WAN, 4x LAN, 802.11ac/n/a/b/g, WPA2-PS
8x RJ-45, 4x IEEE 802.3af PoE, 16 Gbps, 11.9 Mpp, 148 x 99.5 x 30.7 mm, 432 g
Ubiquiti UF-MM-10G SFP Incl Module
UAP-AC-LR - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE, 5 pk
1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs
Switch 8 - 8x RJ-45, 4x IEEE 802.3af PoE, 16 Gbps, 11.9 Mpp, 148 x 99.5 x 30.7 mm, 432 g

Ubiquiti UniFi Switch

€180,95
* Incl. btw Excl. Verzendkosten
Advanced Gigabit PoE Managed Switch, 23 W, 48V, 8- 10/100/1000 Ethernet Ports
UAP-AC-LITE - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »

Gratis verzending

vanaf € 150,-

Fysieke winkel

6 dagen per week geopend

Gratis parkeren

voor de deur

Computerhulp op afstand

Ook op lokatie

 

 

is toegevoegd aan uw winkelwagen.

Niet op voorraad

Het gewenste aantal voor “” is niet beschikbaar.